aimeos-core - en to nl translation catalogue (40 entries)

en: Adding product with ID "%1$s" is not allowed
nl: Product ID  "%1$s"  toevoegen is niet toegestaan

en: Available attribute IDs "%1$s" do not match the given attribute IDs "%2$s"
nl: Beschikbaar attribuut IDs "%1$s" is niet hetzelfd als het ingegeven attribuut IDs "%2$s"

en: Basket item at position "%1$d" cannot be changed
nl: Winkelmand item op positie "%1$d" kan niet worden gewijzigd

en: Basket item at position "%1$d" cannot be deleted manually
nl: Winkelmand item op positie "%1$d" kan niet handmatig worden gewist

en: Class "%1$s" does not implement interface "%2$s"
nl: Interface "%2$s" voor klasse "%1$s" kon niet worden geïmplementeerd

en: Class "%1$s" not available
nl: Class "%1$s" niet beschikbaar

en: Controller path is empty
nl: Controller pad is leeg

en: Coupon code "%1$s" is invalid
nl: Coupon code "%1$s" is ongeldig

en: Coupon code "%1$s" is invalid or not available any more
nl: Coupon code "%1$s" is ongeldig of niet langer beschikbaar

en: Coupon for code "%1$s" is not available any more
nl: Coupon code "%1$s" is niet langer beschikbaar

en: Invalid "%1$s" references for product with ID "%2$s"
nl: Ongeldige "%1$s" referentie van product met ID "%2$s"

en: Invalid "%1$s" references for product with ID %2$s
nl: Ongeldige "%1$s" referenties voor product met ID %2$s

en: Invalid address properties, please check your input
nl: Ongeldige adres gegevens, controleer aub uw invoer

en: Invalid characters in class name "%1$s"
nl: Ongeldige karakters in class naam "%1$s"

en: Invalid characters in controller name "%1$s" in "%2$s"
nl: Ongeldige karakters in controller naam "%1$s" in "%2$s"

en: Invalid domain "%1$s"
nl: Ongeldig domein "%1$s"

en: Invalid factory "%1$s"
nl: Ongeldige Factory "%1$s"

en: Invalid price value "%1$s"
nl: Ongeldige prijswaarde "%1$s"

en: Invalid value for address type "%1$s"
nl: Ongeldige waarde voor adres type "%1$s"

en: List type for domain "%1$s" and code "%2$s" not found
nl: List type voor domein "%1$s" en code "%2$s" niet gevonden

en: No article found for selected attributes and product ID "%1$s"
nl: Geen artikelen gevonden voor de geselecteerde opties en product ID "%1$s"

en: No customer lists domain
nl: Geen klantlijstdomein

en: No customer lists type code
nl: Geen code klantlijsttype

en: No item for "%1$s" (%2$s) found
nl: Geen item voor "%1$s" (%2$s) gevonden

en: No order item for ID "%1$s" found
nl: Geen order item voor ID "%1$s" gevonden

en: No stock for product ID "%1$s" and type "%2$s" available
nl: Geen voorraad voor product ID "%1$s" en type "%2$s" beschikbaar

en: No unique article found for selected attributes and product ID "%1$s"
nl: Geen uniek artikel gevonden met de geselecteerde opties en product ID "%1$s"

en: Not allowed to access customer data for ID "%1$s"
nl: Toegang tot klantdata voor ID "%1$s" niet toegestaan.

en: Number of coupon codes exceeds the limit
nl: Aantal coupons overschrijdt de limiet

en: Product item with ID "%1$s" not found
nl: Productitem met ID "%1$s" niet gevonden

en: Requirements for coupon code "%1$s" aren't met
nl: De voorwaarden voor coupon code "%1$s" worden niet voldaan.

en: Service item for type "%1$s" and ID "%2$s" not found
nl: Service item voor type "%1$s" en ID "%2$s" niet gevonden

en: Temporary limit reached
nl: Tijdelijke limiet bereikt

en: Temporary order limit reached
nl: Tijdelijke orderlimiet bereikt

en: The order has already been created
nl: De order is reeds aangemaakt

en: There are not enough products "%1$s" in stock
nl: Er zijn niet genoeg producten "%1$s" op voorraad

en: Unable to call method "%1$s"
nl: Call method "%1$s" kon niet worden aangeroepen

en: Unable to call method "%1$s::%2$s"
nl: Methode "%1$s::%2$s" kon niet worden aangeroepen

en: Unable to create provider "%1$s" for service with ID "%2$s"
nl: Provider "%1$s" voor service met ID "%2$s" kon niet worden aangeroepen

en: Unknown attributes "%1$s"
nl: Onbekende attributen "%1$s"
