aimeos-core - en to pt_BR translation catalogue (12 entries)

en: Class "%1$s" does not implement "%2$s"
pt_BR: A classe "%1$s" não implementa "%2$s"

en: Class "%1$s" not found
pt_BR: Classe "%1$s" não encontrada

en: Client generated IDs are not supported
pt_BR: IDs gerados pelo cliente não são suportadas

en: Invalid JSON in body
pt_BR: JSON inválido no body

en: Invalid class name "%1$s"
pt_BR: Nome de classe inválido "%1$s"

en: Invalid client "%1$s" in "%2$s"
pt_BR: Cliente inválido "%1$s" em "%2$s"

en: Invalid factory "%1$s"
pt_BR: Fábrica inválida "%1$s"

en: No ID given
pt_BR: Nenhum ID informado

en: No view available
pt_BR: Sem visualização disponível

en: Not implemented, use PATCH instead
pt_BR: Não implementado, use PATCH em vez disso

en: Template "%1$s" not available
pt_BR: Modelo "%1$s" não disponível

en: Unable to call method "%1$s"
pt_BR: Incapaz de chamar o método "%1$s"
