aimeos-core - en to sk translation catalogue (372 entries)

en: Actual current price
sk: Aktuálna cena

en: Add
sk: Pridať

en: Add filter
sk: Pridať filter

en: Additional
sk: Dodatočné

en: Additional information, e.g. flat number
sk: Ďalšie informácie, napr. číslo bytu

en: Address
sk: Adresa

en: Address 1
sk: Adresa 1

en: Address 2
sk: Adresa 2

en: Address 3
sk: Adresa 3

en: Address ID
sk: Adresa ID

en: Addresses
sk: Adresy

en: All
sk: Všetko

en: Associated attributes
sk: Spojené atribúty

en: Associated customer groups
sk: Spojené zákaznické skupiny

en: Associated customers
sk: Spojený zákazníci

en: Associated media
sk: Spojené médiá

en: Associated prices
sk: Spojené ceny

en: Associated products
sk: Spojené produkty

en: Associated tags
sk: Spojené značky

en: Associated texts
sk: Spojené texty

en: Attribute
sk: Atribút

en: Attribute type
sk: Typ atribútu

note: : Attribute type item panel title with type label ({0}) and site code ({1)}
en: Attribute type: {0} ({1})
sk: Typ atribútu: {0} ({1})

note: : Attribute item panel title with attribute label ({0}) and site code ({1)}
en: Attribute: {0} ({1})
sk: Atribút: {0} ({1})

en: Attributes
sk: Atribúty

en: Available attributes
sk: Dostupné atribúty

en: Available customer groups
sk: Dostupné skupiny zákazníkov

en: Available customers
sk: Dostupní zákazníci

en: Available media
sk: Dostupné média

en: Available prices
sk: Dostupné ceny

en: Available products
sk: Dostupné produkty

en: Available tags
sk: Dostupné značky

en: Available texts
sk: Dostupné texty

en: Back
sk: Späť

en: Back in stock
sk: Späť na sklade

en: Base ID
sk: Základné ID

en: Basic
sk: Základné

en: Basket
sk: Košík

en: Billing address
sk: Fakturačná adresa

en: Birthday
sk: Dátum narodenia

en: Bundles
sk: Zväzky

en: Cache item details
sk: Detail položky cache

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Catalog
sk: Katalóg

note: : Catalog item panel title with catalog label ({0}) and site code ({1)}
en: Catalog: {0} ({1})
sk: Katalóg: {0} ({1})

en: Categories
sk: Kategórie

en: Characteristics
sk: Charakteristika

en: City
sk: Mesto

en: City name (required)
sk: Mesto (povinné)

en: Class "%1$s" does not implement "%2$s"
sk: Trieda "%1$s" neimplementuje "%2$s"

en: Class "%1$s" does not implement interface "%2$s"
sk: Trieda  "%1$s" neimplementuje rozhranie  "%2$s"

en: Class "%1$s" not available
sk: Trieda  "%1$s" nie je dostupná

en: Class "%1$s" not found
sk: Trieda "%1$s" nenájdená

en: Clear
sk: Vyprázdniť

en: Click to upload
sk: Klikni a nahraj

en: Close
sk: Zavrieť

en: Code
sk: Kód

en: Codes
sk: Kódy

en: Columns
sk: Stĺpce

en: Comment
sk: Komentár

en: Company
sk: Spoločnosť

en: Company name
sk: Názov spoločnosti

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Content
sk: Obsah

en: Copy
sk: Kopírovať

en: Costs
sk: Poplatky

en: Costs per item
sk: Poplatky na položku

en: Could not upload file. Please notify your administrator
sk: Nepodarilo sa nahrať súbor. Prosím kontakujte administrátora.

en: Count
sk: Počet

en: Country
sk: Krajina

en: Country code
sk: Kód krajiny

en: Country state, e.g. "NY"
sk: Názov kraju, napr. "Bratislavský"

en: Coupon
sk: Kupón

en: Coupon code
sk: Kód kupónu

note: : Coupon code item panel title with coupon code ({0}) and site code ({1)}
en: Coupon code: {0} ({1})
sk: Kód kupónu: {0} ({1})

note: : Coupon item panel title with coupon label ({0}) and site code ({1)}
en: Coupon: {0} ({1})
sk: Kupón: {0} ({1})

en: Coupons
sk: Kupóny

en: Created
sk: Vytvorené

en: Currency
sk: Mena

en: Currency (required)
sk: Mena (povinné)

en: Customer
sk: Zákazník

note: : Customer address item panel title with customer name ({0}) and site code ({1)}
en: Customer address: {0} ({1})
sk: Adresa zákazníka: {0} ({1})

note: : Customer group item panel title with customer name ({0}) and site code ({1)}
en: Customer group: {0} ({1})
sk: Zákaznícka skupina: {0} ({1})

note: : Customer item panel title with customer label ({0}) and site code ({1)}
en: Customer: {0} ({1})
sk: Zákazník: {0} ({1})

en: Date
sk: Dátum

en: Date back
sk: Dátum vrátenia

en: Default
sk: Predvolené

en: Delete
sk: Zmazať

en: Delete items?
sk: Zmazať položky?

en: Delivery
sk: Doručenie

en: Delivery address
sk: Adresa doručenia

en: Delivery date
sk: Dátum doručenia

en: Delivery status
sk: Stav doručenia

en: Details
sk: Detaily

en: Display field is empty
sk: Pole zobrazenie je prázdne

en: Domain
sk: Doména

en: Domain (required)
sk: Doména (povinné)

en: Download
sk: Stiahnúť

en: E-Mail
sk: E-mail

en: E-Mail, e.g. me@example.com (required)
sk: E-mail, napr. me@example.com (povinné)

en: EAN, SKU or article number (required)
sk: EAN, SKU alebo kód artiklu (povinné)

en: Edit
sk: Upraviť

en: End date
sk: Konečný dátum

en: Error
sk: Chyba

en: Expert mode
sk: Expert mód

en: Expires
sk: Expiruje

en: Export
sk: Exportovať

en: Export successful
sk: Exportovanie úspešné

en: Facility
sk: Zariadenie

en: Facsimile number, e.g. +155512345
sk: Fax číslo, napr. +155512345

en: File
sk: Súbor

en: File URL
sk: Adresa URL súboru

en: First
sk: Prvý

en: First name
sk: Krstné meno

en: Firstname
sk: Krstné meno

en: Flush
sk: Vyprázdniť

en: Flush cache?
sk: Vyprázdniť cache?

en: Full name
sk: Celé meno

en: Full name (required)
sk: Celé meno (povinné)

en: Group
sk: Skupina

en: Group label (required)
sk: Štítok skupiny (povinné)

en: Height
sk: Výška

en: Honorary title
sk: Titul oslovenia

en: House no
sk: Súpisné č.

en: House number
sk: Súpisné číslo

en: Images
sk: Obrázky

en: Import
sk: Importovať

en: Internal name
sk: Interný názov

en: Internal name (required)
sk: Interný názov (povinné)

en: Invalid action "{0}"
sk: Neplatná akcia "{0}"

en: Invalid characters in class name "%1$s"
sk: Neplatné znaky v triede  "%1$s"

en: Invalid class name "%1$s"
sk: Neplatný názov triedy "%1$s"

en: Invalid data
sk: Neplatné dáta

en: Invalid domain "%1$s"
sk: Neplatná doména  "%1$s"

en: Invalid factory "%1$s"
sk: Neplatná továreň "%1$s"

en: Invalid value for configuration key "{0}"
sk: Neplatná hodnota pre konfiguračný klúč "{0}"

en: Invoice
sk: Faktúra

en: Item position within the same type
sk: Pozícia položky v rámci toho istého druhu

en: Job item details
sk: Detaily Jobu

en: Jobs
sk: Joby

en: Label
sk: Štítok

en: Language
sk: Jazyk

en: Language (required)
sk: Jazyk (povinné)

en: Last
sk: Posledné

en: Last modified
sk: Naposledy upravené

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Last name (required)
sk: Priezvisko (povinné)

en: Lastname
sk: Priezvisko

en: Latest orders
sk: Posledné objednávky

en: Length
sk: Dĺžka

en: List
sk: Záznam

en: List ID
sk: ID záznamu

en: List Status
sk: Stav záznamu

en: List creation time
sk: Záznam vytvorený

en: List editor
sk: Editor záznamu

en: List end date
sk: Dátum platnosti záznamu

en: List item details
sk: Detail položky záznamu

en: List modification time
sk: Posledné úpravy záznamu

en: List position
sk: Pozícia záznamu

en: List start date
sk: Platnosť záznamu od

en: List type
sk: Typ záznamu

en: Loading
sk: Načítam

en: Locale
sk: Lokalizácia

note: : Locale currency item panel title with currency label ({0}) and currency code ({1)}
en: Locale currency: {0} ({1})
sk: Mena lokalizácie: {0} ({1})

note: : Locale item panel title with site code ({1)}
en: Locale item details ({1})
sk: Dátum lokalizácie položky ({1})

note: : Locale language item panel title with language label ({0}) and language code ({1)}
en: Locale language: {0} ({1})
sk: Jazyk lokalizácie: {0} ({1})

note: : Locale site item panel title with site label ({0}) and site code ({1)}
en: Locale site: {0} ({1})
sk: Lokalizácia stránky: {0} ({1})

en: Logs
sk: Logy

en: Long description
sk: Širiší popis

en: Media
sk: Média

en: Media type
sk: Typ média

note: : Media type item panel title with type label ({0}) and site code ({1)}
en: Media type: {0} ({1})
sk: Média typ: {0} ({1})

note: : Media item panel title with media label ({0}) and site code ({1)}
en: Media: {0} ({1})
sk: Média: {0} ({1})

en: Message
sk: Správa

en: Meta description
sk: Meta popis

en: Meta keywords
sk: Meta klúčové slová

en: Method
sk: Metóda

en: Minimum quantity
sk: Minimálny počet

en: Miss
sk: Slečna

en: Mr
sk: Pán

en: Mrs
sk: Paní

en: Name
sk: Meno

en: Name of the coupon provider class (required)
sk: Názov triedy poskytovateľa kupónu (povinné)

en: Name of the plugin provider class (required)
sk: Názov triedy poskytovateľa rozšírenia (povinné)

en: Name of the service provider class (required)
sk: Názov triedy poskytovateľa služby (povinné)

en: Next
sk: Ďalší

en: No error information available
sk: Žiadné dostupné chybové hlásenia

en: No items
sk: Žiadné položky

en: Not implemented
sk: Neimplmentované

en: Notice
sk: Oznámenie

en: Option
sk: Varianta

en: Order
sk: Objednávka

en: Order item details
sk: Detail polžky objednávky

en: Order product ID
sk: ID produktu objednávky

en: Overview
sk: Prehľad

en: Page %1$d of %2$d
sk: Strana %1$d z %2$d

en: Password
sk: Heslo

en: Password (required)
sk: Heslo (povinné)

en: Path
sk: Cesta

en: Payment date
sk: Dátum platby

en: Payment status
sk: Stav platby

en: Physical values
sk: Fyzikálne hodnoty

en: Please recheck your data
sk: Prosím potvrdťe svoje dáta

en: Please save the coupon first before you can add codes
sk: Prosím uložte Váš kupón ešte pred pridaním kódov

en: Please select an item on the right side and add it via drag and drop to this list.
sk: Prosím vyberte si položku z prava a pridajte ju prostredníctvom drag & drop do zoznamu.

en: Plugin
sk: Rozšírenie

en: Plugin type
sk: Typ rozšírenia

note: : Plugin type item panel title with type label ({0}) and site code ({1)}
en: Plugin type: {0} ({1})
sk: Typ rozšírenia: {0} ({1})

note: : Plugin item panel title with attribute label ({0}) and site code ({1)}
en: Plugin: {0} ({1})
sk: Rozšírenie: {0} ({1})

en: Position
sk: Pozícia

en: Postal code
sk: Poštové smerové číslo

en: Preview
sk: Náhľad

en: Preview URL
sk: Náhľad URL

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Price
sk: Cena

en: Price type
sk: Typ ceny

note: : Price type item panel title with type label ({0}) and site code ({1)}
en: Price type: {0} ({1})
sk: Typ ceny: {0} ({1})

note: : Price item panel title with price label ({0}) and site code ({1)}
en: Price: {0} ({1})
sk: Cena: {0} ({1})

en: Prices
sk: Ceny

en: Priority
sk: Priorita

en: Product
sk: Produkt

en: Product ID
sk: ID produktu

en: Product code
sk: Kód produktu

en: Product costs
sk: Poplatky produktu

en: Product height, e.g. 20.0 (in yard, inch, etc.)
sk: Výška produktu, napr. 20.0 (cm, mm, ...)

en: Product item details
sk: Detaily položky produktu

en: Product length, e.g. 30.0 (in yard, inch, etc.)
sk: Dĺžka produktu, napr. 30.0 (cm, mm, ...)

en: Product name
sk: Názov produktu

en: Product price
sk: Cena produktu

en: Product property type
sk: Typ vlastnosti produktu

note: : Product property.type item panel title with type label ({0}) and site code ({1)} : Product property type item panel title with type label ({0}) and site
en: Product property type: {0} ({1})
sk: Typ vlastnosti produktu: {0} ({1})

en: Product quantity
sk: Množstvo produktu

en: Product rebate
sk: Rabat produktu

en: Product stock
sk: Zásoba produktu

en: Product supplier (optional)
sk: Dodávateľ produktu (voliteľné)

note: : Product tag item panel title with product label ({0}) and site code ({1)}
en: Product tag: {0} ({1})
sk: Štítok produktu: {0} ({1})

en: Product tax rate
sk: Sadzba DPH produktu

en: Product type
sk: Typ produktu

note: : Product type item panel title with type label ({0}) and site code ({1)}
en: Product type: {0} ({1})
sk: Typ produktu: {0} ({1})

en: Product weight, e.g. 1.25 (in pound, ounce, etc.)
sk: Váha produktu, napr. 1.25 (v kg, g, ...)

en: Product width, e.g. 17.5 (in yard, inch etc.)
sk: Šírka produktu: napr. 17.5 (v cm, mm, ...)

note: : Product item panel title with product label ({0}) and site code ({1)}
en: Product: {0} ({1})
sk: Produkt: {0} ({1})

en: Products
sk: Produkty

en: Promotion
sk: Propagácia

en: Properties
sk: Vlastnosti

en: Property
sk: Vlastnosť

en: Property value (required)
sk: Hodnota vlastnosti (povinné)

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Purchase date
sk: Dátum nákupu

en: Quantity
sk: Množstvo

en: Quantity or empty if unlimited (optional)
sk: Množstvo alebo prázdne ak nekonečno (voliteľné)

en: Rebate
sk: Rabat

en: Ref-ID
sk: Ref. ID

en: Related order ID
sk: Súvisiaci ID objednávky

en: Remove filter
sk: Zrušiť filter

en: Replace file
sk: Nahradiť súbor

en: Request
sk: Požiadavka

en: Result
sk: Výsledok

en: Salutation
sk: Oslovenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Saving
sk: Ukladám

en: Schema {0} is  not registered
sk: Schéma {0} nie je registrovaná

en: Search
sk: Hľadať

en: Search schema {0} is  not registered
sk: Schéma pre hľadanie  {0}  nie je registrovaná

en: Select Item
sk: Označiť položku

en: Select languages to export
sk: Označte jazyky pre export

en: Service
sk: Služba

en: Service ID
sk: ID služby

en: Service fees
sk: Poplatky služby

en: Service item details
sk: Detaily položky služby

en: Service type
sk: Typ služby

note: : Service type item panel title with type label ({0}) and site code ({1)}
en: Service type: {0} ({1})
sk: Typ služby: {0} ({1})

note: : Service item panel title with service label ({0}) and site code ({1)}
en: Service: {0} ({1})
sk: Služba: {0} ({1})

en: Services
sk: Služby

en: Short description
sk: Krátky popis

en: Simple mode
sk: Jednoduchý mód

en: Site
sk: Stránka

en: Size
sk: Veľkosť

en: Sorry, adding orders manually is currently not implemented
sk: Prepáčte, zadávanie objednávok ručne zatiaľ nie je podporované

en: Source
sk: Zdroj

en: Start date
sk: Dátum začiatku

en: State
sk: Štát

en: Stock
sk: Zásoba

en: Stock level
sk: Množstvo v zásobe

en: Street
sk: Ulica

en: Street (required)
sk: Ulica (povinné)

en: Substracted rebate amount
sk: Odpočítany rabat

en: Supplier
sk: Dodávateľ

note: : Supplier address item panel title with supplier name ({0}) and site code ({1)}
en: Supplier address: {0} ({1})
sk: Adresa dodávateľa: {0} ({1})

note: : Supplier item panel title with supplier label ({0}) and site code ({1)}
en: Supplier: {0} ({1})
sk: Dodávateľ: {0} ({1})

en: Switching language ...
sk: Mením jazyk ...

en: Switching site ...
sk: Mením stránku ...

en: Tag value (required)
sk: Hodnota štítku (povinné)

note: : Tag item panel title with tag label ({0}) and site code ({1)}
en: Tag: {0} ({1})
sk: Štítok: {0} ({1})

en: Tags
sk: Štítky

en: Tax rate
sk: Sadzba dane

en: Tax rate in %
sk: Sadzba dane v %

en: Telefax
sk: Fax

en: Telephone
sk: Telefón

en: Telephone number, e.g. +155512345
sk: Telefónné číslo, napr. +155512345

en: Text type
sk: Typ textu

note: : Text type item panel title with type label ({0}) and site code ({1)}
en: Text type: {0} ({1})
sk: Typ textu: {0} ({1})

en: Texts
sk: Texty

en: This combination already exists
sk: Táto kombinácia už existuje

en: Title
sk: Titulok

en: Total
sk: Celkom

en: Two letter country code, e.g. "US" (required)
sk: Dvojznakový kód štátu, napr. "US" (povinné)

en: Type
sk: Typ

en: Types
sk: Typy

en: URL segment
sk: Segment URL

en: Unable to call method "%1$s"
sk: Nepodarilo sa zavolať metódu "%1$s"

en: Unique code (required)
sk: Unikátny kód (povinné)

en: Upload failed
sk: Nahrávanie zlyhalo

en: Upload successful
sk: Nahrávanie úspešné

en: Uploaded
sk: Nahrané

en: Used by
sk: Použil

en: User name
sk: Používateľské meno

en: User name, e.g. e-mail address (required)
sk: Používateľské meno, napr. e-mail adresa (povinné)

en: Value
sk: Hodnota

en: Variant attributes
sk: Atribúty variantu

en: Variants
sk: Varianty

en: Vat ID
sk: IČ DPH

en: Vat ID, e.g. "GB999999999"
sk: IČ DPH, napr. "SK999999999"

en: Verification date
sk: Dátum verifikácie

en: Warehouse
sk: Sklad

note: : Product warehouse item panel title with warehouse label ({0}) and site code ({1)}
en: Warehouse: {0} ({1})
sk: Sklad: {0} ({1})

en: Web site, e.g. www.example.com
sk: Web stránka, napr. www.example.com

en: Website
sk: Web stránka

en: Weight
sk: Váha

en: Width
sk: Šírka

en: YYYY-MM-DD (optional)
sk: d. m. Y (voiteľné)

en: YYYY-MM-DD hh:mm:ss (optional)
sk: d. m. Y hh:mm:ss (voliteľné)

en: You are going to delete one or more items. Would you like to proceed?
sk: Chystáte sa zmazať jeden alebo viac položiek. Chcete pokračovať?

en: You are going to flush the complete cache for the current site. Would you like to proceed?
sk: Chystáte sa vyčistiť celý cache pre stránku. Chcete pokračovať?

en: Zip code
sk: Kód PSČ

en: address
sk: Adresy

en: address:delivery
sk: Adresa doručenia

en: address:payment
sk: Fakturačná adresa

en: attribute
sk: Atribúty

en: bundle
sk: Zväzky

en: catalog
sk: Kategórie

en: category
sk: Kategórie

en: characteristic
sk: Charakteristika

en: code
sk: Kódy

en: company
sk: Spoločnosť

en: download
sk: Na stiahnutie

en: image
sk: Obrázky

en: media
sk: Média

en: miss
sk: Slečna

en: mr
sk: Pán

en: mrs
sk: Paní

en: new
sk: nové

en: pay:deleted
sk: stat:deleted

en: pay:pending
sk: stat:pending

en: pay:unfinished
sk: stat:unfinished

en: price
sk: Ceny

en: product
sk: Produkty

en: related
sk: Produkty

en: selection
sk: Varianty

en: service
sk: Služby

en: service:delivery
sk: Doručenie

en: stat:refused
sk: pay:refused

en: tag
sk: Štítky

en: text
sk: Texty

en: type/attribute
sk: Atribúty

en: type/media
sk: Média

en: type/price
sk: Ceny

en: type/product
sk: Produkty

en: type/service
sk: Služby

en: type/tag
sk: Štítky

en: type/text
sk: Texty

en: yy-mm-dd
sk: d. m. YYYY
