aimeos-core - en to pl translation catalogue (331 entries)

en: Actual current price
pl: Aktualna cena

en: Add
pl: Dodaj

en: Additional
pl: Informacje dodatkowe

en: Address 1
pl: Adres 1

en: Address 2
pl: Adres 2

en: Address 3
pl: Adres 3

en: Address ID
pl: ID adresu

en: Addresses
pl: Adresy

en: All
pl: Wszystko

en: Associated attributes
pl: Atrybuty powiązane

en: Associated media
pl: Media powiązane

en: Associated prices
pl: Ceny powiązane

en: Associated products
pl: Produkty powiązane

en: Associated tags
pl: Tagi powiązane

en: Associated texts
pl: Teksty powiązane

en: Attribute
pl: Atrybut

en: Attribute type
pl: Typ atrybutu

note: : Attribute type item panel title with type label ({0}) and site code ({1)}
en: Attribute type: {0} ({1})
pl: Typ atrybutu: {0} ({1})

note: : Attribute item panel title with attribute label ({0}) and site code ({1)}
en: Attribute: {0} ({1})
pl: Atrybut: {0} ({1})

en: Available attributes
pl: Atrybuty dostępne

en: Available media
pl: Media dostępne

en: Available prices
pl: Ceny dostępne

en: Available products
pl: Produkty dostępne

en: Available tags
pl: Tagi dostępne

en: Available texts
pl: Teksty dostępne

en: Back
pl: Z powrotem

en: Back in stock
pl: Wróć do magazynu

en: Base ID
pl: Bazowe ID

en: Basic
pl: Ogólne

en: Basket
pl: Koszyk

en: Billing address
pl: Adres płatnika

en: Cache
pl: Pamięć podręczna

en: Cache item details
pl: Obiekt z pamięci podręcznej

en: Cancel
pl: Rezygnuj

en: Catalog
pl: Katalog

note: : Catalog item panel title with catalog label ({0}) and site code ({1)}
en: Catalog: {0} ({1})
pl: Katalog: {0} ({1})

en: Characteristics
pl: Parametry

en: City
pl: Miejscowość

en: Class "%1$s" does not implement "%2$s"
pl: W klasie "%1$s" nie zaimplementowano "%2$s"

en: Class "%1$s" does not implement interface "%2$s"
pl: W klasie "%1$s" nie zaimplementowano interfejsu "%2$s"

en: Class "%1$s" not available
pl: Klasa "%1$s" nie dostępna

en: Class "%1$s" not found
pl: Nie znaleziono klasy "%1$s"

en: Click to upload
pl: Kliknij aby załadować

en: Close
pl: Zamknij

en: Code
pl: Kod

en: Codes
pl: Kody

en: Comment
pl: Komentarz

en: Company
pl: Firma

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Content
pl: Treść

en: Copy
pl: Kopia

en: Costs
pl: Koszty

en: Costs per item
pl: Koszty pozycji

en: Could not upload file. Please notify your administrator
pl: Nie można załadować pliku. Proszę o tym poinformować Twojego administratora

en: Count
pl: Liczba

en: Country
pl: Kraj

en: Coupon
pl: Kupon

en: Coupon code
pl: Kod kuponu

note: : Coupon code item panel title with coupon code ({0}) and site code ({1)}
en: Coupon code: {0} ({1})
pl: Kod kuponu: {0} ({1})

note: : Coupon item panel title with coupon label ({0}) and site code ({1)}
en: Coupon: {0} ({1})
pl: Kupon: {0} ({1})

en: Coupons
pl: Kupony

en: Created
pl: Utworzono

en: Currency
pl: Waluta

en: Currency (required)
pl: Waluta (wymagane)

en: Customer
pl: Klient

en: Date
pl: Data

en: Date back
pl: Cofnij datę

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete items?
pl: Usunąć?

en: Delivery
pl: Dostawa

en: Delivery address
pl: Adres dostawy

en: Delivery date
pl: Data dostawy

en: Delivery status
pl: Status dostawy

en: Details
pl: Szczegóły

en: Display field is empty
pl: Podświetlone pole jest puste

en: Domain
pl: Domena

en: Domain (required)
pl: Domena (wymagane)

en: E-Mail
pl: E-mail

en: EAN, SKU or article number (required)
pl: EAN, SKU lub numer produktu (wymagane)

en: Edit
pl: Edytuj

en: Editor
pl: Edytor

en: End date
pl: Data końcowa

en: Error
pl: Błąd

en: Expires
pl: Wygasa

en: Export
pl: Eksport

en: Export successful
pl: Eksport zakończony sukcesem

en: Facility
pl: Możliwości

en: File URL
pl: URL pliku

en: First name
pl: Imię

en: Firstname
pl: Imię

en: Flush
pl: Czyść

en: Flush cache?
pl: Czyścić pamięć podręczną?

en: Internal name
pl: Nazwa wewnętrzna

en: Internal name (required)
pl: Nazwa wewnętrzna (wymagane)

en: Invalid action "{0}"
pl: Niepoprawna operacja "{0}"

en: Invalid characters in class name "%1$s"
pl: Niepoprawne znaki w nazwie klasy "%1$s"

en: Invalid characters in client name "%1$s"
pl: Niepoprawny znak w nazwie klienta "%1$s"

en: Invalid class name "%1$s"
pl: Niepoprawna nazwa klasy "%1$s"

en: Invalid data
pl: Niepoprawna data

en: Invalid domain "%1$s"
pl: Niepoprawna domena "%1$s"

en: Invalid factory "%1$s"
pl: Niepoprawna fabryka "%1$s"

en: Invalid value for configuration key "{0}"
pl: Niepoprawna wartość przypisana kluczowi konfiguracyjnemu  "{0}"

en: Item position within the same type
pl: Pozycja tego samego typu

en: Job item details
pl: Szczegóły zadania

en: Jobs
pl: Zadania

en: Label
pl: Etykieta

en: Language
pl: Język

en: Language (required)
pl: Język (wymagane)

en: Last modified
pl: Zmienione

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Lastname
pl: Nazwisko

en: Length
pl: Długość

en: List
pl: Lista

en: List ID
pl: ID listy

en: List Status
pl: Status listy

en: List creation time
pl: Czas utworzenia listy

en: List editor
pl: Edytor listy

en: List end date
pl: Data końcowa listy

en: List item details
pl: Szczegóły pozycji listy

en: List modification time
pl: Czas modyfikacji listy

en: List position
pl: Pozycja listy

en: List start date
pl: Czas rozpoczęcia listy

en: List type
pl: Typ listy

en: Loading
pl: Ładowanie

en: Locale
pl: Lokalizacje

note: : Locale currency item panel title with currency label ({0}) and currency code ({1)}
en: Locale currency: {0} ({1})
pl: Waluta lokalizacji: {0} ({1})

note: : Locale item panel title with site code ({1)}
en: Locale item details ({1})
pl: Szczegóły lokalizacji ({1})

note: : Locale language item panel title with language label ({0}) and language code ({1)}
en: Locale language: {0} ({1})
pl: Język lokalizacji: {0} ({1})

note: : Locale site item panel title with site label ({0}) and site code ({1)}
en: Locale site: {0} ({1})
pl: Sklep: {0} ({1})

en: Logs
pl: Logi

en: Media type
pl: Typ mediów

note: : Media type item panel title with type label ({0}) and site code ({1)}
en: Media type: {0} ({1})
pl: Typ media: {0} ({1})

en: Message
pl: Wiadomość

en: Method
pl: Sposób

en: Mimetype
pl: Typ mime

en: Minimum quantity
pl: Minimalna ilość

en: Miss
pl: Panna

en: Mr
pl: Pan

en: Mrs
pl: Pani

en: Name
pl: Nazwa

en: Name of the coupon provider class (required)
pl: Nazwa klasy dostawcy kuponu (wymagane)

en: Name of the plugin provider class (required)
pl: Nazwa klasy dostawcy wtyczki (wymagane)

en: Name of the service provider class (required)
pl: Nazwa klasy dostawcy usługi (wymagane)

en: Next
pl: Następny

en: No error information available
pl: Niedostępna informacja o błędzie

en: No items
pl: Brak pozycji w liście

en: No view available
pl: Widok niedostępny

en: Not implemented
pl: Nie zaimplementowano

en: Notice
pl: Uwaga

en: Option
pl: Opcja

en: Order
pl: Zamówienie

en: Order ID
pl: ID zamówienia

en: Order item details
pl: Szczegóły poszczególnych pozycji zamówienia

en: Order product ID
pl: ID produktu w zamówieniu

en: Overview
pl: Przegląd

en: Page %1$d of %2$d
pl: Strona %1$d z %2$d

en: Parameter
pl: Parametr

en: Payment
pl: Płatność

en: Payment date
pl: Data płatności

en: Payment status
pl: Status płatności

en: Please recheck your data
pl: Proszę ponownie sprawdzić Twoje dane

en: Please save the coupon first before you can add codes
pl: Zanim będziesz mógł dodać kody, musisz najpierw zapisać kupon

en: Please select
pl: Proszę wybrać

en: Please select an item on the right side and add it via drag and drop to this list.
pl: Proszę wybrać pozycję z prawej strony i dodać do listy metodą chwyć i upuść (ang.drag and drop)

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Plugin type
pl: Typ wtyczki

note: : Plugin type item panel title with type label ({0}) and site code ({1)}
en: Plugin type: {0} ({1})
pl: Typ wtyczki: {0} ({1})

note: : Plugin item panel title with attribute label ({0}) and site code ({1)}
en: Plugin: {0} ({1})
pl: Wtyczka: {0} ({1})

en: Position
pl: Pozycja

en: Postal code
pl: Kod pocztowy

en: Preview
pl: Podgląd

en: Preview URL
pl: URL podglądu

en: Previous
pl: Poprzedni

en: Price
pl: Cena

en: Price type
pl: Typ ceny

note: : Price type item panel title with type label ({0}) and site code ({1)}
en: Price type: {0} ({1})
pl: Typ ceny: {0} ({1})

note: : Price item panel title with price label ({0}) and site code ({1)}
en: Price: {0} ({1})
pl: Cena: {0} ({1})

en: Priority
pl: Priorytet

en: Product
pl: Produkt

en: Product ID
pl: ID produktu

en: Product code
pl: Kod produktu

en: Product costs
pl: Koszty produktu

en: Product item details
pl: Szczegóły pozycji produkt

en: Product name
pl: Nazwa produktu

en: Product price
pl: Cena produktu

en: Product quantity
pl: Ilość produktu

en: Product rebate
pl: Rabat produktu

en: Product stock
pl: Produkt w magazynie

en: Product supplier (optional)
pl: Dostawca produktu (opcjonalnie)

note: : Product tag item panel title with product label ({0}) and site code ({1)}
en: Product tag: {0} ({1})
pl: Tag produktu: {0} ({1})

en: Product tax rate
pl: Stawka podatkowa produktu

en: Product type
pl: Typ produktu

note: : Product type item panel title with type label ({0}) and site code ({1)}
en: Product type: {0} ({1})
pl: Typ produktu: {0} ({1})

note: : Product item panel title with product label ({0}) and site code ({1)}
en: Product: {0} ({1})
pl: Produkt: {0} ({1})

en: Products
pl: Produkty

en: Products bought together
pl: Produkty kupione razem

en: Provider
pl: Dostawca

en: Purchase date
pl: Data zakupu

en: Quantity
pl: Ilość

en: Quantity or empty if unlimited (optional)
pl: Ilość lub puste jeśli nieograniczone (opcjonalnie)

en: Rebate
pl: Rabat

en: Related order ID
pl: ID powiązanego zamówienia

en: Request
pl: Żądanie

en: Result
pl: Wynik

en: Salutation
pl: Pozdrowienie

en: Save
pl: Zapisz

en: Saving
pl: Zapisywanie

en: Schema {0} is  not registered
pl: Nie zarejestrowano wyrażenia {0}

en: Search
pl: Szukaj

en: Search schema {0} is  not registered
pl: Nie zarejestrowano wyrażenia szukającego  {0}

en: Select Item
pl: Wybierz pozycję

en: Select languages to export
pl: Wybierz język eksportu

en: Service
pl: Usługa

en: Service ID
pl: ID usługi

en: Service fees
pl: Opłaty za usługę

en: Service item details
pl: Szczegóły pozycji usługa

en: Service type
pl: Typ usługi

note: : Service type item panel title with type label ({0}) and site code ({1)}
en: Service type: {0} ({1})
pl: Typ usługi: {0} ({1})

note: : Service item panel title with service label ({0}) and site code ({1)}
en: Service: {0} ({1})
pl: Usługa: {0} ({1})

en: Services
pl: Usługi

en: Shipping
pl: Dostawa

en: Show
pl: Pokaż

en: Site
pl: Sklep

en: Size
pl: Rozmiar

en: Sorry, adding orders manually is currently not implemented
pl: Przepraszamy! Jeszcze nie zaimplementowano ręcznego dodawania zamówienia!

en: Source
pl: Źródło

en: Start date
pl: Data rozpoczęcia

en: State
pl: Województwo

en: Stock
pl: Magazyn

en: Stock level
pl: Stan w magazynie

en: Street
pl: Ulica

en: Sub-total
pl: Podsuma

en: Substracted rebate amount
pl: Suma pomniejszona o rabat

en: Suggested products
pl: Produkty sugerowane

en: Sum
pl: Suma

en: Supplier
pl: Dostawca

note: : Supplier item panel title with supplier label ({0}) and site code ({1)}
en: Supplier: {0} ({1})
pl: Dostawca: {0} ({1})

en: Switching language ...
pl: Przełączanie języka...

en: Switching site ...
pl: Przełączanie sklepu...

en: Tag value (required)
pl: Wartość tagu (wymagane)

en: Tags
pl: Tagi

en: Tax rate
pl: Stawka podatkowa

en: Tax rate in %
pl: Stawka podatkowa w %

en: Telephone
pl: Telefon

en: Text
pl: Tekst

en: Text type
pl: Typ tekstu

note: : Text type item panel title with type label ({0}) and site code ({1)}
en: Text type: {0} ({1})
pl: Typ tekstu: {0} ({1})

note: : Text item panel title with text label ({0}) and site code ({1)}
en: Text: {0} ({1})
pl: Tekst: {0} ({1})

en: The file with the exported texts will be available within a few minutes. It can then be downloaded from the "Job" panel of the "Overview" tab.
pl: Plik z wyeksportowanymi tekstami będzie dostępny w przeciągu kilku minut. Będzie można go pobrać z panelu Zadania w zakładce Przegląd.

en: The texts of your uploaded file will be imported within a few minutes. You can check the status of the import in the "Job" panel of the "Overview" tab
pl: Teksty z załadowanego pliku zostaną zaimportowane w przeciągu kilku minut. Status importu można sprawdzić w panelu Zadania w zakładce Przegląd.

en: This combination already exists
pl: Takie połączenie już istnieje

en: Title
pl: Tytuł

en: Total
pl: Razem

en: Type
pl: Typ

en: Types
pl: Typy

en: Unable to call method "%1$s"
pl: Nie można wywołać metody "%1$s"

en: Unique code (required)
pl: Unikalny kod (wymagane)

en: Upload failed
pl: Wysłanie pliku nie powiodło się

en: Upload successful
pl: Wysłanie pliku zakończone sukcesem

en: Used by
pl: Używane przez

en: Value
pl: Wartość

en: Vat ID
pl: NIP

en: Warehouse
pl: Magazyn

note: : Product warehouse item panel title with warehouse label ({0}) and site code ({1)}
en: Warehouse: {0} ({1})
pl: Magazyn: {0} ({1})

en: Web site
pl: Strona www

en: Website
pl: Strona www

en: Width
pl: Szerokość

en: YYYY-MM-DD hh:mm:ss (optional)
pl: YYYY-MM-DD hh:mm:ss (opcjonalnie)

en: You are going to delete one or more items. Would you like to proceed?
pl: Zamierzasz usunąć jedną bądź kilka pozycji. Jesteś tego pewny?

en: You are going to flush the complete cache for the current site. Would you like to proceed?
pl: Zamierzasz wyczyścić całą pamięć podręczną bieżącej strony. Czy chcesz kontynuować?

en: address
pl: Adresy

en: address:delivery
pl: Adres dostawy

en: address:payment
pl: Adres płatnika

en: characteristic
pl: Parametry

en: code
pl: Kody

en: company
pl: Firma

en: download
pl: Pobrania

en: media
pl: Media

en: miss
pl: Panna

en: mr
pl: Pan

en: mrs
pl: Pani

en: new
pl: nowy

en: option
pl: Opcje

en: pay:-1
pl: niedokończone

en: pay:0
pl: usunięte

en: pay:1
pl: anulowane

en: pay:2
pl: odmowa

en: pay:3
pl: zwrócone

en: pay:4
pl: w oczekiwaniu

en: pay:5
pl: autoryzowana

en: pay:6
pl: otrzymane

en: pay:authorized
pl: autoryzowana

en: pay:canceled
pl: rezygnacja

en: pay:deleted
pl: usuniętę

en: pay:pending
pl: oczekiwana

en: pay:received
pl: otrzymana

en: pay:refund
pl: zwrócona

en: pay:refused
pl: odmowa

en: pay:unfinished
pl: niedokończona

en: product
pl: Produkty

en: related
pl: Produkty

en: service
pl: Usługi

en: service:delivery
pl: Dostawa

en: service:payment
pl: Płatność

en: stat:-1
pl: niedokończone

en: stat:0
pl: usunięte

en: stat:1
pl: w oczekiwaniu

en: stat:2
pl: przetwarzane

en: stat:3
pl: wysłane

en: stat:4
pl: dostarczone

en: stat:5
pl: zgubione

en: stat:6
pl: odmowa

en: stat:7
pl: zwrócone

en: stat:deleted
pl: usuniętę

en: stat:delivered
pl: dostarczone

en: stat:dispatched
pl: wysłane

en: stat:lost
pl: zgubione

en: stat:pending
pl: oczekiwana

en: stat:progress
pl: realizowana

en: stat:refused
pl: odmowa

en: stat:returned
pl: zwrócona

en: stat:unfinished
pl: niedokończona

en: status:archive
pl: archiwum

en: status:disabled
pl: wyłączona

en: status:enabled
pl: włączona

en: status:review
pl: przejrzana

en: tag
pl: Tagi

en: type/media
pl: Media

en: type/product
pl: Produkty

en: type/service
pl: Usługi

en: type/tag
pl: Tagi
